Kariéra

Zkušený IT Auditor

Náplň práce

  • Provádění IT auditních procedur ve spolupráci se zkušenými kolegy
  • Komunikace s klienty – zejména se zaměstnanci oddělení IT a informační bezpečnosti
  • Analýza, testování a hodnocení klíčových procesů a kontrol v IT prostředí klientů z různých oborů

Požadujeme

  • Absolvent/ka VŠ se zaměřením na IT, případně SŠ s odpovídající praxí
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Analytické a logické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zkušenost v oblasti IT bezpečnosti či správě systémů výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivním oboru
  • Možnost seznámit se s IT prostředím v různých společnostech
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Příležitost pro odborný rozvoj (interní školení zaměřená na moderní technologie, profesní certifikace)
  • Možnost flexibilní pracovní doby i na zkrácený úvazek včetně práce z domova
  • Variabilní portfolio zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

Deloitte Advisory s.r.o.
Petra Keilová
Karolinská 654/2
186 00  Praha-Karlín
Česká republika