Kariéra

Pojď (při škole) programovat v C# a .NET k nám do Deloitte!

Náš současný kolega Jindra se rozhodl posunout na jiný projekt v jiné společnosti, a tak se nám uvolnilo místo.

Aktuálně tedy potřebujeme pomoci s návrhem designu a vývojem aplikace pro správu plánování auditních projektů. V aplikaci se plánuje nasazení členů týmu na jednotlivých projektech a zároveň se kontroluje čerpání rozpočtu. Vývoj je plánován do konce roku v základním modulu, a poté bude následovat rozšiřování o novou funkčnost a vytváření reportingových a statistických nástrojů pro manažery a partnery.

Dále je na programu rozšíření stávajících aplikací, jako je portál na stravenky, objednávání boxů z archivu a jejich workflow, evidence telefonů a správa jejich využití, kontrola nákladů jednotlivých uživatelů, předělání stávajících aplikací z MS Access do webového rozhraní a další.

Jak je vidět, nudit se u nás určitě nebudeš.

V čem by ses teda už měl/a umět orientovat?

• V C# .NET 4.6 a design patterns pro framework MVC – tady je nutná hlubší znalost
• Entity Framework a LINQ máš na úrovni mírně pokročilý
• HTML, CSS, JavaScript a MS SQL znáš alespoň na základní úrovni – více Tě doučíme
• S GIT už ses taky nějak základně potkal/a

Co Ti můžeme nabídnout na oplátku krom výše zmíněného?

Rádi bychom Tě tady měli alespoň na 50% a potenciál spolupráce je opravdu dlouhodobý. Ale záleží i na Tvých možnostech. Domluvíme se.

Dle slov Josefa Horálka, našeho hlavního vývojáře „Výhodou práce u nás je prohloubení si znalostí v C# a SQL, a získání know-how z oblasti interních financí, HR a reportingu. Budeme taky zavádět agilní metodiku SCRUM a už nyní požíváme metodiku KANBAN pro plánování supportu.“

A jak říká Lukáš Pecháč, náš Junior Developer: „Získáš praxi při studiu na VŠ, flexibilní pracovní dobu, uplatnění teoretických znalostí ze studia v praxi, poznání jak to v reálném světě při vývoji aplikací chodí. Vyvíjíme interní aplikace, to znamená snadná a rychlá komunikace s cílovým klientem. Velké množství firemních benefitů a teambuildingových akcí => každý první čtvrtek v měsíci společné grilování. Výborná dopravní dostupnost, přátelská atmosféra ve firmě. Možnost home office po zapracování. Sám jsem nastoupil před tři čtvrtě rokem a každý den se tu učím novým věcem“.

Jestli jsme Tě zaujali, ozvi se! Ráda Tě případně propojím přímo s Lukášem nebo Josefem a řeknete si více. Těšíme se na Tebe.

Kontakt

Deloitte Advisory s.r.o.
Veronika Múčková
Karolinská 654/2
186 00  Praha-Karlín
Česká republika