Kariéra

Consultant v Insurance teamu

V Deloitte Insurance oddělení se specializujeme se na poradenství pojišťoven - od distribuční strategie a nastavování obchodního jednání, přes optimalizaci back office procesů až po pojistnou matematiku a produktový pricing. Pojď do toho s námi, jsme konzultanti, pracujeme na různorodých projektech, což nám umožňuje neustálé se učit a profesně růst.

Co tě u nás čeká:

Budeš se podílet na projektech v oblastech distribuce pojištění, vývoje produktů a implementace změn dle businessových či regulatorních požadavků.

Jak projekt probíhá? Pokaždé jinak, ale uvádíme jeden reálný projekt pro představu: Pojišťovna dle požadavků regulace vytvářela informační dokumenty ohledně nákladovosti životního pojištění, které mají klientovi pomoci s výběrem vhodného produktu. Pojišťovna vytvořila draft dokumentů, ale chtěla provést revizi, zda postupovala správně a vše je v souladu. Pro naši analýzu jsme spojili konzultanta Insurance týmu, pojistného matematika a právníka. Prošli jsme draft dokumentů a další podkladové materiály a zrevidovali soulad s regulací, správné pochopení požadavků a poskytli jsme právní výklady na nejednoznačné situace. Také jsme provedli revizi výpočtů nákladových ukazatelů a doporučili, jakým způsobem klientovi komunikovat, tak aby jim jasně rozuměl. Projekt jsme ukončili workshopem, kde jsme představili naše závěry, doporučení úprav a jejich zavedení do praxe.

Co ti nabízíme:

• Získáš zkušenosti ze širokého spektra projektů a uděláš si představu, jak doopravdy funguje pojišťovnictví napříč celým trhem
• Každý den se budeš učit praxí díky přímé spolupráce s experty
• Poznáš reálné fungování nejrůznějších pojišťoven, budeš navštěvovat jejich centrály, uslyšíš názory jejich zástupců, potkáš se s klíčovými lidmi pojistného trhu
• Výraznou podporu tvého dalšího profesního růstu
Řadu zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, sick days, stravenky, systém Cafeteria, firemní akce)

Jak bychom si tě představovali:

• Jsi absolvent magisterského programu ekonomického či technického zaměření.
• Anebo máš zkušenosti z pojistného trhu či finanční instituce (výhodou jsou zkušenosti z podpory distribuce, CRM, produktová podpora atd.)
• Jsi aktivní, dokážeš logicky uvažovat a chceš se neustále učit a posouvat své zkušenosti a znalosti dále (operativní úkoly u nás nečekej)
• Jsi schopný se zorientovat v textu či zadání, úkol si „zavlastnit“, navrhnout kroky a dovést ho ke zdárnému konci

Kontakt

Deloitte Advisory s.r.o.
Mária Zaicová