Kariéra

Jsme Deloitte Legal a protože se náš tým neustále rozrůstá, tak hledáme novou posilu, která se spolu s našimi současnými asistentkami bude starat o bezproblémový chod naší advokátní kanceláře.
Víme, není to lehký úkol, ale na oplátku nabízíme práci v kolektivu férových profesionálů, kteří jsou ochotni si vzájemně pomáhat a spolupracovat

Právní administrativní asistent/ka

Vaší hlavní agendou bude:

• Vedení diáře a organizace interních a externích schůzek a jednání
• Okamžité řešení ad-hoc úkolů – přeci jen organizace meetingů se ne vždy obejde bez komplikací
• Zpracování nákladů a časových výkazů v interních systémech
• Distribuce emailové komunikace, telefonních hovorů a pošty svému týmu
• Telefonní komunikace a přijímaní vzkazů
• Zakládání do spisů, kopírování, skenování, třídění pošty
• Příprava podkladů, včetně PowerPoint prezentací

Jak bychom si Vás představovali:

• Máte minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
• Český/slovenský jazyk ovládáte na výborné úrovni slovem i písmem
• Bez angličtiny se neobejdete, ale nečekáme rodilého mluvčího
• Sebevědomé a profesionální vystupování je důležité, přeci jen reprezentujete advokátní kancelář
• Pečlivost je Vaše druhé jméno a Vaše okolí Vás často chválí za organizační schopnosti
• Dokážete si stanovit časové priority a stresové situace jsou pro Vás výzvou
• Celkovou počítačovou gramotnost bereme jako samozřejmost (určitě se nevyhnete MS Word, Excel, PowerPoint a Outlook)

Co Vám Deloitte nabídne:

• Různorodou náplň práce
• Vynikající příležitost pro dlouhodobou spolupráci
• Široká škála interních školení (seberozvoj každého člena týmu nás posiluje jako celek)
• Každoročně se těšíme na společné akce (jako jsou ski trip a beer fest) a nebojte se, máme i klasické benefity jako cafeterie, týden volna navíc a stravenky
• Hledáme kolegu nebo kolegyni na dobu neurčitou (čím déle, tím lépe)

Kontakt

Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář
Tereza Görschelová