Kariéra

PMO Consultant / SAP experience preferred

Jako Consultant budeš zodpovědný za project management office práci na projektech pro klienty Analytics & Information management, které se mimo jiné zaměřuje na datovou a prediktivní analytiku. Role bude zaměřená na projekty v oblasti SAPu, datové analytiky a představení rozsahu služeb našeho oddělení, přípravu prezentací a podkladů a identifikaci potřeb klienta v dané oblasti.
Našimi klienti jsou především zástupci středních a velkých společností napříč segmenty jako jsou retail, finance, výroba apod.

Náplň práce:

  • Projektový management se zaměřením na SAP s využitím nástrojů MS Office, MS Project, Sharepoint a další
  • Prezentace řešení z oblasti datové analytiky a souvisejících technologií u našeho klienta
  • Komunikace s externími a interními klienty na projektech v Praze nebo v zahraničí
  • Pravidelné follow-up aktivity a budování dlouhodobého vztahu

Požadujeme:

  • Zkušenosti s projektovým managementem
  • Preciznost a důraz na detail
  • Profesionální a důvěryhodné vystupování
  • Angličtinu na výborné úrovni
  • Zájem o technologie, datovou analytiku a fungování velkých společností
  • Vytrvalost a samostatnost

Nabízíme:

  • Možnost pracovat pro přední konzultantskou společnost v oblasti Technology Consulting
  • Možnost rozvinout své schopnosti a dovednosti skrze práci na různorodých projektech
  • Místo v týmu s přátelskou, motivující a podporující atmosférou
  • Podporu v odborném rozvoji (mentoring, účast na konferencích, odborná školení)
  • Pestrou nabídku benefitů včetně systému Cafeteria, stravenek, 5 týdnů dovolené, sick days, možnosti práce z domova atp.

Kontakt

Deloitte
Radka Kralovičová